Geri

İletişim

İletişim için formu doldurabilir veya mail adresimizi kullanabilirsiniz

Beraberlik sokak, Yenibağlar, Tepebaşı, Eskişehir.

info@kmtakademi.com
+(90) 543 943 66 67

Mesaj Gönder

Sorun ve Görüş bildir.

 
 

 

 

    S.S.S

    Sık Sorulan Sorular

    Klasik Müzik Türkiye Akademisi olarak, eğitimin herkes için erişilebilir olmasını destekliyor ve öğrencilerin sanatı ve müziği keşfetmelerini teşvik ediyoruz. Bu amaçla, öğrencilere özel indirimlerimiz bulunmaktadır. Öğrenci indirimlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

    Klasik Müzik Türkiye Akademisi olarak, müzik ve sanatın toplu deneyimlerle daha da zenginleştiğine inanıyoruz. Bu sebeple, gruplara özel indirimlerimiz mevcuttur. Arkadaşlarınız, aile üyeleriniz ya da meslektaşlarınızla birlikte sanatın büyülü dünyasını keşfetmek istiyorsanız, sizlere özel olarak hazırladığımız grup indirimlerimizden faydalanabilirsiniz. Grup indirimlerimiz ve katılım koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

    Klasik Müzik Türkiye Akademisi olarak, toplumun her kesimine sanatın güzelliklerini yayma misyonumuzun bir parçası olarak, kar amacı gütmeyen kuruluşlara özel indirimler sunuyoruz. Sanatın, toplumsal farkındalık yaratma ve eğitimdeki önemini destekleyen kuruluşlarla iş birliği yapmayı değerli buluyoruz. Eğer kuruluşunuz sanat aracılığıyla pozitif bir etki yaratmayı amaçlıyorsa, sizinle ortaklık yapmaktan onur duyarız. Daha fazla bilgi ve indirim detayları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.