Geri

Teslimat ve İade Şartları

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile;

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya teknik sorunlar nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Sipariş Bedeli İadesi;

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; KMT Akademi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat;

Hizmetlerimiz tamamen internet üzerinden olup bizlere sağlamış olduğunuz bilgiler aracılığıyla sizleri sistemimize kayıt eder; kullanıcı arayüzü ile satın aldığınız hizmetlerden faydalanmanızı sağlarız.

Ödeme Takibi;

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizimle bu e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

info@kmtakademi.com